Mobile No: +420774618687
Email: info@clicktech.cz

Bezplatná konzultace
Odpověď do 24 hodin

Jméno

E-mail

Telefon

Sociální síť

  • Messenger
  • Google
  • Yahoo
  • Whatsapp
  • Linked In

Vaše dotazy

Přidat přílohu

*Ceníme si Vaše soukromí, nepouživáme e-mailové adresy pro žádnou jinou komunikaci.

Nabízíme širokou škálu webových aplikací, softwarů přizpůsobených na míru Vašim potřebám a digitální marketing. Mezi naše služby patří design a vývoj webových stránek, marketing sociálních médií, optimalizace pro vyhledávače (SEO) a ještě mnohem více pro podporu růstu vašich cílů.

Náš tým se skládá z nadšených profesionálů, připravených poskytovat to nejlepší co se týká vývoje webových a mobilních aplikací, softwaru, správy webu a digitálních marketingových služeb.

Click Tech poskytuje IT řešení a zákaznickou podporu pro širokou škálu uživatelů z celého světa. Jsme schopni vyvinout rychlá řešení a kontinuální brandingovou kampaň pro začínající společnosti.

Poskytneme Vám prvotřídní zákaznický servis a podporu, tak abyste splnili své marketingové strategie.

Vize

Našim cílem je stát se předními poskytovateli IT řešení a úspěšnými vývojáři webových technologií.

Mise

Je to právě naše oddanost a víra v to, co děláme, která nám umožňuje býti lepšími jak pro nás samotné, tak pro naše klienty, ale i pro celý svět. Snažíme se, aby byli naši klienti spokojení a vraceli se k nám, a to vše při zachování našich silných morálních hodnot. Navrhovali jsme celý pracovní postup, tak abychom maximalizovali výsledky ke spokojenosti našich klientů. Máme vše co Vaše společnost potřebuje na začátku podnikání – práce se s námi je vždy cenově dostupná, rychlá a bezproblémová zkušenost.

Designéři

Zastáváme názor, že použitelnost, funkčnost a vizualizace jsou tři z nejdůležitějších faktorů při navrhování webových stránek či webového rozhraní. Díky této strategii a spolupráci s Vámi jsme schopni zajistit, že Vaše vize a marketingové cíle se půjdou ruku v ruce s návrhy, které pro Vás vytvoříme. Pomůžeme Vám realizovat Vaše sny.

Vývojáři

Jako přední společnost na trhu pro vývoj mobilních aplikací, má Click Tech rozsáhlé zkušenosti s vytvářením vysoce výkoných aplikací vhodných pro všechny hlavní mobilní platform včetně iOS, Android a Windows Mobile. Naši vývojáři vytvoří aplikaci dle potřeb vaší firmy nebo odvětví.